Aatrox Rework Geliyor

Uzun bir süre önce bahsedilmiş Aatrox güncellemesi kısa bir süre sonra gerçekleşecek. Riot Games dün sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımda Aatrox Rework ile ilgili fragman paylaştı.

Aatrox Rework : Dünyanın Sonu

Dünyaların Sonu başlığı altında paylaşılmış olan bu fragman ciddi anlamda oyuncuları heyecanlandırmış durumda.Aatrox’a gelecek olan bu güncelleme öncesinde aslına bakacak olursa karakter cidden güçlüydü. Her ne kadar oynayanı pek olmasada Aatrox şampiyonunun güçlü olduğunu düşünüyoruz. Şampiyonun dereceli oyunlarda genel kazanma ortalaması %52 olarak geçiyor. Bu karakteri hardcore oynayan oyuncuların kazanma oranları da elbette uçmuştur.

Riot Games’in yapmış olduğu önceki güncellemeler de yer edinmiş olan Urgot, Swain, Galio ve İrelia şampiyonları oyuncuları ciddi derecede mutlu etmişti. Her ne kadar güncelleme öncesi güçlü olsalar da güncelleme sonrası da güçlü olmaya devam eden bu şampiyonların değişen tek şeyi oynayış tarzıydı. Bunlardan sonra sıraya giren Aatrox güçlüyken güçlü olmaya devam edecektir elbette. Ama elbette diğer karakterlerde olduğu gibi oynanış tarzında biraz değişiklik yoluna gidilmiş gibi duruyor.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.