313 Adet iPhone X Çalındı

Hırsızlar Tarafından 313 Adet iPhone X Çalındı

Bilindiği üzere günümüzde en bilinen markalardan olan Apple üretmiş olduğu ürünler oldukça pahalı durumda. Pahalı olan Apple’ın bu ürünlerinin en yenisi olan iPhone X şimdiye kadar çıkan telefon modelleri arasındaki en pahalı ürün. Bu yeni çıkacak olan telefon için birçok kişi kuyrukta bekliyor. Kuyrukta beklemeyi tercih etmeyen birkaç kişi ise farklı yolları tercih etti. Bu farklı olarak tercih edilmiş olan yol da hırsızlar tarafından 313 Adet iPhone X Çalındı. Bu hırsızlar iPhone X taşıyan UPS kamyonuna girerek 313 adet telefonu çalmayı başardı. Bu Apple’ın telefonları San Francisco’da bulunan bir Apple Mağazasına gidiyordu. Apple Mağazasının önüne park edilmiş olan kamyonun içerisinden hırsızlar arabanın kilidini aşarak içine sızmayı başardılar.

iphone 6 ve iphone 6 plus social oyuncu

iPhone X modeli telefonlar en az 370,000 dolar değerinde. Bu yeni modeli ise 999 dolarlık bir başlangıç fiyatı ile karşımıza çıkıyor ve bu fiyat kimseyi de şaşırtmıyor. Telefonları ön sipariş ile sipariş edenler, diğerlerinden bir adım ileride gözüküyor.

1 yorum
  1. Mesut yardimci diyor

    iPhone çılgınlığın bu boyutlara gelmiş olması psikologların konunun üzerine daha fazla eğilmesi gerektiğinin kanıtı. iPhone sadece telefon değil artık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.